אימון אישי למתבגר

אימון אישי למתבגר

אימון-אישי-למתבגרים

גיל ההתבגרות זהו שלב מורכב במסע החיים של האדם בדרכו להפוך לאדם בוגר. השינויים הפיזיים, הקוגניטיביים הרגשיים והחברתיים, מציבים בפני המתבגר דילמות ואתגרים משמעותיים ביותר. תחושת בלבול היא אחד המאפיינים הבולטים בתקופה זו ומתבגר זקוק לעזרה בארגון חייו תוך יצירת סדר ברגשותיו ובחירותיו.

אנחנו ההורים לעיתים מוצאים את עצמנו מבולבלים ומתוסכלים לאור השינויים והקשיים שהילד חווה ולא תמיד יודעים איך לעזור או לתמוך בו במהלך המסע הזה.

באימון אישי המבוסס על גישה קוגניטיבית של אדלר ובעזרת כלים ומודלים יצירתיים המתבגר נפתח, מתחזק, מוצא את קולו הייחודי ובמקביל מתרגל מיומנויות חשובות לחיים שיעזרו לו להשיג את מטרותיו, למצוא את מקומו בחברת בני גילו, לשפר את היחסים עם הסביבה הקרובה ולחזק דימוי עצמי בתקופה כל כך קריטית של בניית הזהות האישית. התהליך מחבר את הנער לכוחות וחוזקות הטמונות בו שיעזרו לו לנהל את עצמו בצורה טובה ולהצליח במשימות חייו – בית הספר, משפחה וחברת בני גילו. המתבגרים והמתבגרות הם שותפים נפלאים לכל מה שאימון אישי מציע.

למי מתאים אימון מתבגרים?

לנערים או נערות מגיל 12 ומעלה המתמודדים עם אתגרים בתחומים שונים כגון:

קשיים בתחום החברתי

קשיים בלימודים, הרגלי למידה, חרדת מבחנים וכו'

יחסים מתוחים ומורכבים עם ההורים

דימוי ובטחון עצמי נמוך

קשיים בניהול עצמי - התארגנות, ניהול זמן, תכנון, קבלת החלטות

ועוד נושאים ומטרות שחשובות למתבגר

מבנה התהליך:

התהליך בנוי מ-10 מפגשים שבועיים עם המתבגר ועוד שני מפגשים עם הוריו בתחילה ובסיום התהליך על מנת לתת להם כלים להמשך הדרך. בין מפגש למפגש המתבגר לוקח על עצמו משימות שיעזרו לו לקדם את המטרות שעליהם נעבוד במפגש יחד וגם הליווי שלי גם בין המפגשים.