אימון ליצירת זוגיות

אימון ליצירת זוגיות

הצורך לאהוב ולהיות נאהב קיים אצל כולנו. הוא מוביל אותנו לחפש אחר ״האחד״ או ״האחת״ כדי ליצור יחד חיים משותפים המבוססים על אהבה, תמיכה והערכה. זוגיות טובה ובריאה מאפשרת לנו לספק את הצורך העמוק באהבה ובתחושת הביטחון וכך להתמודד טוב יותר עם משימות החיים והאתגרים שהחיים מציבים לנו. המסע לחיפוש זוגיות טובה שאמור להיות מרגש, לעיתים הופך למסע ארוך אשר רצוף באכזבות רבות, ייאוש וכאב.

בעבודתי אני פוגשת הרבה אנשים שיוצאים לאין ספור דייטים, חורשים אתרי הכרויות ללא הצלחה, או כאלה שרק חולמות על נסיך על סוס לבן או חולמים על הנסיכה שידפקו להם בדלת ובינתיים כלום לא קורה. חשוב להבין שבמציאות של היום כדי למצוא זוגיות טובה צריך לעבוד ולעבוד נכון תוך זיהוי של החלקים שתוקעים יצירת קשר משמעותי. אימון ליצירת זוגיות מכין את המתאמן או המתאמנת למשימה חשובה זו בצורה מיטבית ונותן כלים על מנת להגיע לתוצאה רצויה שמפיגה את הבדידות ומכניסה אהבה לחיינו.

על מה נעבוד בתהליך?

שיפור מסוגלות זוגית

העלאת בטחון וערך עצמי

הכרת הגורמים ועבודה עם חסמים ודפוסי חשיבה המעכבים יצירת זוגיות

עבודה על הרחבת הזדמנויות להכרות

הכנה לדייטים

שימור וחיזוק מערכת היחסים

מבנה התהליך:

אימון למציאת זוגיות הוא תהליך אפקטיבי וממוקד ( 12 מפגשים שבועיים) אשר מבוסס על עקרונות פסיכולוגיה קוגניטיבית אינדיווידואלית של אדלר שבמהלכו אנחנו יוצרים יחד תוכנית עבודה הכוללת את הכלים וההכנה הדרושים למציאת זוגיות נכונה.